Skalne Miasto i Kościół Pokoju w Świdnicy

Krótko:

Adrspach – Skalne Miasto, Kościół Pokoju w Świdnicy

Koszt: 160 zł / osobę

Cena zawiera : przejazd autokarem, opiekę pilota, ubezpieczenie

Cena nie zawiera : biletów wstępu - łącznie ok. 320 CZK/ około 62 zł normalny, 200 CZK/ około 39 zł ulgowy, Kościół Pokoju w Świdnicy 12 zł

Daty:

  • 19.08.2022 wolnych miejsc: 34

Program wycieczki

Wyjazd w godzinach rannych: Lipowa Centrum 4:15, Żywiec Tesco 4:30, Bielsko Biała Dolna Płyta PKS 4:55.

Przyjazd do Adrspachu. Zwiedzanie Adrsparskich Skał – przepiękne, unikalne Skalne Miasto. Tysiące skalnych wieży, oszałamiająca przyroda i zapierające dech widoki. Kto wstąpi do narodowego rezerwatu przyrody Skał Adrszpasko-Teplickich, znajdzie się w zupełnie innym świecie. Świecie, w którym najwyższa forma skalna Kochankowie (czes. Milenci) osiąga wysokość 81,4 metrów, gdzie imponujący Wielki Wodospad spada z hukiem 16 metrów w dół, najwęższe przejście między skałami ma tylko 50 centymetrów szerokości i gdzie ukrywa się malownicze jeziorko z krystalicznie czystą wodą. Formy skalne zbudowane są z piaskowca płytowego malowniczo i wspaniale wyrzeźbione przez naturę. 100 metrowe skalne ściany sprawiają często monumentalne wrażenie. Ciekawą atrakcją jest rejs weloosobowymi tratwami.

Przejazd do Świdnicy: zwiedzanie Kościoła Pokoju – największej drewnianej barokowej świątyni w Europie, niezwykle oryginalnej i ciekawej w swej formie wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Przyjazd w godzinach wieczornych.

Opis wycieczki
tel.: 607 437 870      e-mail: biuro@travel-bus.pl     Informacja o RODO design: Kajetan Mastela